Atatürk Cd. No:184, Fatih, 34920 Sultanbeyli/İstanbul Tel: 0216 398 0037 – 0532 792 7738

Oto Ekspertiz Hizmetleri

Boya Kaporta Testi

77
Araçlar boya kaporta testinde konusunda uzman kişiler tarafından mm’nin binde biri ölçüm hassasiyetindeki cihazlarla incelenir.

Diganostic Arıza Testi

74

Oto Arıza Tespit cihazıyla her marka ve model araç için bilgisayarlı arıza tespit cihazı kullanarak motordaki varsa arızaları tespit ediyoruz.

Yanal Kayma Testi

76

Alım Satımını yapmayı düşündüğünüz aracınızın yanal kayma testini 1 km’lik düz yol boyunca direksiyonu bıraktığınızda ki sapma mesafesini hesaplayarak rapor halinde sunuyoruz.

Fren Testi

82

Araç Fren Test sistemi sayesinde hangi tekerde hangi teknik aksamda disk ve balatalarda sorun bulunduğu detaylı raporla sunulmaktadır.

Motor Performans Testi

83

Otomobilin motor performans testini dinamometre cihazı kullanılarak yapıyoruz. Profesyonel Dinamometre ile düz vites, otomatik şanzumanlı önden çekişli veya arkadan çekişli araçlarda motorun gücünü ve torkunu ölçerek en ufak hata ya da arızayı grafiklerle raporluyoruz.

Süspansiyon Testi

75
Tüm dünyada standart olarak kabul edilen süspansiyon test cihazı Maha ile araç amortisörlerinin sağlamlık kontrolü süspansiyon denge kontrolü gürültü sorgulaması ve maksimum yer değiştirme kontrollerini testlerini yaparak rapor halinde müşterilerimize sunuyoruz.